draskyklės katėms

Pasidarykite patys: draskyklės katėms

Visos padorios katės naudojasi nagų draskyklėmis, bet jei jūsų katė nepripažįsta šio puikaus daikto, tai anaiptol nereiškia, kad jūsų katė yra nepadori. Paprasčiausiai jai nepatinka draskyklė. Arba sofos kampas patinka labiau. Jei norite atpratinti katę nuo nepadoraus elgesio – sofos ar sienų draskymo, turite pasistengti, kad  draskyklė jūsų p. Katei tikrai patiktų, ir ji būtų padėta į tinkamą vietą. Draskyklę galite pagaminti ir patys – štai šiek tiek tikrai puikių idėjų.

Sieninė draskyklė

Paskirkite kokį nors kampą, kuriame katė galėtų netrukdoma galąsti nagus. Tam puikiai gali tikti nenaudojamas kilimas.

draskyklė katei

Kampinė draskyklė

Turbūt kiekviena katė turi mėgstamą kampą, kuriame galanda nagus, todėl pagalvokite apie draskyklės įrengimą toje vietoje. Vėlgi, tam puikiai tiks kilimėlis.

draskyklės katėms

Stalas-draskyklė

Jei stalo ar kėdės koja jau neatrodo taip estetiškai, kaip pirmą dieną, kada įsigijote baldus, ką gi, baldų kojas galima paversti nagų galandimo kampeliu…

draskyklės katėms

Draskyklė iš kartono

Jei namuose turite užkaupę nemažai kartono, ar žinote, kur jo gauti (tam puikiai tiks dėžės…), galite pagaminti tikrai originalią draskyklę, kurią „užskaitys“ 9 katės iš 10.

draskyklės katėms

Draskyklė-paveikslas

Jei ieškote estetinių sprendimų, draskyklės katėms-paveikslai bus tikrai puikus sprendimas. Vis dėlto, pasirūpinkite, kad šiuos „meno kūrinius“ katė galėtų lengvai pasiekti, ir galąsti nagus būtų vienas malonumas.

draskyklės katėms

Kartoninės draskyklės

Šios draskyklės katėms patinka labiausiai. Jų galite įsigyti parduotuvėse, o tuomet, jei turite kartono ir kantrybės, draskykles galite pagaminti patys. tai atrodytų maždaug taip…

Natūralus medis

Toks „bajeriukas“ jūsų p. Katei turėtų patikti. Natūralioje gamtoje būtent taip katės ir galąstų nagus, taigi, galite pagalvoti apie tokios draskyklės katei įrengimą.

draskyklės katėms

Jei katė ir toliau kartoja: „Ne, ne, ir dar kartą ne! Pasiimk tą savo pliauską ir eik vieną kartą murkur!“, tokiu atveju pagelbės katžolė, kuria galite įtrinti draskyklę. Katžolė – tai tarsi kačių „narkocikas“, kuris padaro murkles laimingas, tik skirtumas tas, kad prie katžolės neįprantama.

Jei jūsų rankos yra išaugusios ne iš tos vietos kaip turėtų, neturite laiko ar noro draskyklę gaminti patys, jų galite įsigyti internetinėje parduotuvėje „Žvėrinčius“, Pylimo g. 41 arba internetu: https://zverincius.lt/27-draskykles.