zverincius

Naujiena: gyvūnų prekių parduotuvė Vilniaus centre!

Birželio 14 dieną duris atvėrė nauja parduotuvė Vilniaus centre „Žvėrinčius“. Parduotuvės savininkai – „MB Kornis“, mažąją bendriją pavadinę mylimo katino vardu. Tai – šeimos verslas, kuriame dirba sutuoktiniai, be galo mylintys gyvūnus. Šiuo metu produktus testuoja du augintiniai – Francė ir Kornis, kurių kompaniją ateityje papildys ir dar vienas testuotojas. Koks jis bus – kol kas paslaptis.

Kompetetingi testuotojai

Visas prekes išbando kompetetingi darbuotojai, kurie, tiesa, dirba už žaislus ir maistą. Išrankusis katinas Korniskruopščiai atsirenka kokybišką sausą maistą ir konservus, o žaislus mėgsta taip pat ne bet kokius – jie turi barškėti ar judėti, arba, dar geriau, – paprasčiausiai nepatikti Francei, kuri mėgsta viską savintis. Prancūzų buldogė Francėmielai renkasi įvairius guminius ir pliušinius žaislus, su kuriais smagiai leidžia laiką lauke. Skanėstai Francei – labai svarbi gyvenimo dalis, todėl jų asortimentas atrenkamas itin kruopščiai. Svarbiausi – kuo didesnis kiekis mėsos (Kepenų! Širdžių! Natūralios vištienos!) Skanėstai turi kelti motyvaciją dresūrai, o panelė Francė jau ne pirmus metus vaikšto į dresūros mokyklą „Great pet“.

Fizinė ir internetinė parduotuvė

„Žvėrinčius“ – tai gyvūnų prekių parduotuvę, kurią rasite adresu Pylimo g. 41, Vilnius. Taip pat galite apsipirkti internetinėje svetainėje www.zverincius.lt – prekes pristatysime visoje Lietuvoje. Prekės pristatomos per kurjerį, taip pat yra galimybė rinktis prekių atsiėmimą fizinėje parduotuvėje (jei pasirenkamas prekių atsiėmimas, tai papildomai nekainuoja). Suprantama, kad augintiniai nėra tokie kantrūs kaip žmonės, todėl garantuojamas greitas prekių pristatymas.

Prekių asortimentas nuolat pildomas

Taip, tikrai ateina toks laikas, kada augintiniai pareiškia, kad jiems reikalingi nauji dubenėliai, nauji žaislai ar priežiūros priemonės, tad tuomet tenka sukti galvą, kur rasti tikrai kokybiškų gaminių. „Žvėrinčius“ rūpinasi, kad visos siūlomos prekės būtų tikrai puikios kokybės, todėl asortimentas nuolat pildomas. Čia galioja taisyklė – kokybė svarbiau už kiekybę, tačiau tuomet, jei ieškote tam tikrų specifinių prekių gyvūnams, kreipkitės į mus, – kartu tikrai ką nors sugalvosime.

Susisiekite elektroniniu paštu, telefonu, ar atvykite į parduotuvę – čia jūs laukiami kartu su augintiniais!