Kiti asmenys šeria mano šunį. Ar tai – problema?

Kiekvienas šeimininkas rūpinasi, kad šuo gautų tinkamiausią ėdalą, ir šiandien vis dažniau mokoma šunis neimti maisto iš kitų žmonių. Kam to reikia?

Tai apsaugos augintinį

  • Vaikai myli gyvūnus, tačiau ne visada žino, koks valgis jiems yra tinkamas. Augintinį visuomet norima palepinti, tačiau tai kartais baigiasi tikrai liūdnai.
  • Jei gyvenate nuosavame name, ir šuo didžiąją laiko dalį praleidžia lauke, itin svarbu, kad šuo neėstų svetimų žmonių duodamo maisto. Deja, yra pasitaikęs ne vienas atvejis, kuomet vagys, norėdami nutildyti šuns lojimą, davė gyvūnui nunuodyto maisto. Kartais tai baigiasi skrandžio sudirginimu, o kartais – kur kas liūdniau.
  • Šuniui siūlomas maistas tikrai ne visada yra tinkamas – mokykite augintinį ėsti tik savo maistą.

Maistas nuo žemės – neleistinas

Mokykite šunį neimti maisto be jūsų leidimo. Šunys yra labai smalsūs, tad tikrai neatsisakys paragauti lauke rastų šiukšlių ir ne tik… Tai – taip pat gali būti labai pavojinga, todėl geriausias sprendimas – mokyti šunį imti maistą tik tuomet, kada leidžiate jūs.

Šis vaizdo įrašas padės jums paprasčiau išmokyti šunį neimti maisto iš kitų žmonių bei neėsti maisto nuo žemės. Tai – gana paprasta.