Karina: brolis man rodė pavyzdį, kaip elgtis su gyvūnais

gyvunaiVaikystėje mano mėgstamiausi žaislai buvo ne lėlės, kaip daugumai mergaičių, o pliušiniai žaislai-gyvūnėliai. Iki septynerių metų neauginau jokio 5699664gyvūno, bet… labai norėjau. Brolis išgirdo mano maldas, ir iš Rusijos veislyno parvežė mažą dobermanų veislės šuniuką. Vėliau, jau po poros metų, iš lauko namo partempiau suaugusią juodą kaip angliskatytę. Manau, kad vyresnysis brolis rodė puikų pavyzdį, kaip elgtis su gyvūnais. Jis namo yra atsinešęs 4 gyvūnus: 2 kates ir 2 šunis. Visus juos auginome, nes tam turėjome palankias sąlygas – gyvenome nuosavame name su aptvertu sklypu.

Seniau, kai dar gyvenome daugiabutyje Vilniuje,  namas turėjo palėpę, kur laukinės katės dažnai atsivesdavo kačiukų. Su kitais namo vaikais juos prižiūrėdavome, maitinome, ieškojome jiems namų, kelias dienas slėpdavome savo kambariuose, maitinome naminiais kotletais.

5699676Mūsų Musytė yra jau trečias augintinis, perimtas iš kitų žmonių  globos. Dar turime katiną, kurį perėmėme iš pirmųjų jo šeimininkų, mama augina šunelį, kurį maišiuke prieš pat
Kalėdas kažkas įmetė į sklypo teritoriją. Negaliu patikėti, kokių žmonių būna, – juk tuo atveju, jei mama būtų išvykusi, šuniukas tokiame šaltyje neišgyventų.  Dabartinis augintinis buvo paimtas į draugiją pirmajam augintiniui.  Peržiūrėjome keletą globos bendrijos
 naminukų nuotraukų, ir iškart įsimylėjom. Mūsų žemės sklype dabar yra 2 namai: viename gyvena mama, kuriame augina 2 katinus ir šunį, o kitame – mes su vyru, taip pat auginame šunį ir 2 katinus.

 

Už istoriją ir nuotraukas dėkojame Karinai 🙂