Kalėdinės dovanos augintiniams? Kodėl gi ne!

Apie Kalėdines dovanas pradedama galvoti dar rudenį, ir tai padeda išvengti papildomo streso, kurio prieš šventes tikrai nestinga. Dažnais atvejais norima nudžiuginti ne vien tik artimus žmones, bet taip pat ir augintinius – kada gi daugiau juos palepinti, jei ne per šventes? Taigi, kokios dovanos gali nudžiuginti mūsų keturkojus draugus?

Skanėstai

Daugumai mūsų šventės asocijuojasi… su persivalgymu. Visi žinome, kad tai nėra gerai, tačiau kartais tikrai sunku susilaikyti, kai ant stalo šitiek daug įvairių nekasdieniškų patiekalų. Deja, tie patiekalai gali sudominti ir jūsų augintinius, ir tai gali baigtis gana liūdnai… Taigi, geriausia, jei pasirūpinsite vaišėmis ir keturkojams – tam puikiai tiks įvairūs skanėstai šunims ir katėms. Įvertinkite, ką labiausiai mėgsta jūsų augintinis, ir tai tikrai leis paprasčiau apsispręsti. Jei vyksite į svečius, kur yra augintinių, skanėstai taip pat gali būti puikiu pasirinkimu, – paprasčiausiai įsitikinkite, kad augintinis nėra alergiškas tam tikriems maisto produktams.

Žaislai

Žaidimai, žaidimai, žaidimai! Jei tai yra jūsų augintinio šūkis, žaislai taip pat gali būti puikia dovana Kalėdų proga. Puikiu pasirinkimu gali būti interaktyvūs žaislai katėms, žaislai aktyviems šunims, ir t.t. Apsilankę gyvūnų prekių parduotuvėje galite būti maloniai nustebinti, kiek daug įvairių prekių čia yra siūloma, taiga, visada galėsite nuspręsti, kurios jų gali geriausiai pasiteisinti.

Iškepkite sausainių šunims!

sausainiai šunims

Jums reikės

  • Puodelio natūralaus riešutų sviesto;
  • 180 ml pieno;
  • 400 g miltų;
  • 1 kiaušinio;
  • Trečdalio puodelio smulkintų avižų;
  • Šaukštelio kepimo miltelių;
  • Smulkintos virtos arba džiovintos mėsos (pagal skonį :))

Riešutų sviestą sumaišykite su pienu, įberkite kepimo miltelius, gerai išmaišykite. Įmuškite kiaušinį, berkite miltus, maišykite. Suberkite smulkintas avižas ir smulkintą mėsą. Išmaišykite. Formuokite sausainius. Kepkite iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 20 minučių.

 

 

Šiek tiek žaislų idėjų šunims ir katėms

Žaislai šunims

žaislai šunims

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žaislai katėms

 

žaislai katėms

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nepamirškite ir prieglaudų!

Kalėdos – stebuklų metas, ir artėjant šiai svarbiausiai žiemos šventei, dažnai svarstoma, ką gero būtų galima padaryti. Apsilankymas prieglaudoje – tikrai puiki idėja. Galėsite pabendrauti su čia gyvenančiais keturkojais, nuvežti jiems dovanų, ir t.t. Kas žino, galbūt kažkuris globotinis įstrigs jums į širdį, ir norėsite jį priglausti, tačiau nedarykite to skubotai – pirmiausia įvertinkite, ar galėsite augintiniui skirti pakankamai laiko ir lėšų.