10 knygų apie šunis

1. W. Bruce Cameron „Šuns tikslas“

Viena šilčiausių ir pozityviausių knygų apie šunis, kurias man yra tekę skaityti. Graži istorija, kuri sudomins ir vaikus, ir suaugusius, pasakojama ne tik knygoje, bet ir filme! Tiesa, kai ėjau į kino teatrą, pamiršau servetėles, bet verkiau… 4 kartus. Nemeluoju.

šuns tikslas

2. W. Bruce Cameron „Elės istorija“

Jei perskaitysite „Šuns tikslą“, ir atrodys mažooooka, siūlyčiau paskaityti ir šią to paties autoriaus knygą.

3. John Grogan „Marlis ir aš“

Šunys gyvūnų mylėtojų gyvenime – labai svarbūs. Šioje knygoje pasakojama šeimos istorija įsigijus šunį. Ne šiaip kokį, o neklaužadą Marlį. Istorija pasakojama nuo šuniuko atvykimo iki namų iki pat jo gyvenimo pabaigos. Reikės servetėlių.

marlis ir aš

4. Bradley Trevor Greive „Kodėl šunys geriau už kates“

Tai nėra grožinės literatūros kūrinys, veikiau – trumpi pamąstymai apie mūsų augintinius, kuriuos iliustruoja nuostabios nuotraukos. Šią knygą verta turėti namuose kiekvienam.

kodel sunys geriau už kates

5. Kyra Sundance „101 šuns triukas“

Tai taip pat nėra romanas, tačiau tikrai verta šią knygą priglausti į savo namų biblioteką. Knyga pravers tada, kai norėsite išmokyti augintinį naujų komandų (šuo niekada tam nėra per senas – jis mokosi visą gyvenimą).

101 suns triukas

6. Terry Lynn Johnson  „Ledo šunys“

Gal knyga labiau sužavės paauglius, bet ją paskaityti tikrai verta visiems – jus sužavės ne tik išskirtinis rašymo stilius, bet taip pat ir įtraukianti istorija. Knyga lietingai dienai, kada visai nesinori lipti iš lovos.

ledo šunys

7. Sophie Collins „Kodėl mano šuo taip elgiasi?“

Suprasti šunis paprasčiau, kai į pasaulį žvelgi jo akimis. Ši knyga padės jums suprasti tam tikrus augintinio veiksmus, ir tai gali užtikrinti dar glaudesnį tarpusavio ryšį.

8. Lucy Dilon „Vienišos širdys. Meilė vizgina uodegą“

Nemeluosiu, šią knygą dar tik skaitysiu, tačiau mane sudomino tai, kad ši knyga – istorija apie šunų prieglaudą, apie šuniško gyvenimo peripetijas, ir t.t. Deja, įspėjama, kad tai nėra knyga su laiminga pabaiga. Spėju, kad reikės servetėlių. Perspėju ir jus.

9. Farley Mowat „Šuo, kuris nenorėjo būti šunimi“

Tai – vaikų literatūros klasika, tačiau knyga prikaustys ir suaugusių dėmesį. Įdomus faktas apie autorių: jis pradėjo rašyti knygas būdamas vos devynerių metų. Knyga išleista milijoniniais tiražais, išversta į daugiau nei 20 kalbų.

10. Loreta Puskunigė „Pasiaiškinimas“

Na, gal ir reikėtų pasiaiškinti, kaip mano knyga atsidūrė šiame sąraše, tačiau yra, kaip yra. Vienas svarbiausių knygos veikėjų – prancūzų buldogas Vaitas. Skaitykite nemokamai: https://naujasvardas.lt/knygos/loreta-puskunige-pasiaiskinimas-romanas/

Loreta