2019 metų horoskopas katėms

Sužinokite, kas laukia jūsų katės 2019 metais!

Avinas

Praėjusieji metai nebuvo labai geri. Buvo per daug karšta, tad šeimininkas nupešė beveik visą kailį. Laimei, 2019 metais situacija pasikeis – vasara nebebus tokia karšta, tad nebus reikalo mėtyti kailinių po kambarius ir po balkonus. Situacija su kaimynų katėmis nepasikeis – jos ir liks tokios pat kaimietės, kurios tik ir laukia, kai kokį skanesnį kąsnį nugvelbti. Patarimas šeimininkams: pagaliau įstiklinkite balkoną.

Jautis

Po Jaučio ženklu gimusioms katėms 2019 metais nebus labai lengvi – teks atsikratyti to papildomo kilogramo ir dviejų šimtų gramų. Nebus lengva – laukia dietinis maistas katėms, kurio skonis šlykštus kaip kokio batono. Laimei, šeimininko finansinė situacija pasikeis, tad pagaliau jis atras tikrai gerą ir skanų maistą katėms, kurį bus galima valgyti kiaurą parą. Gerai, gerai – po pem gramų du kartus per dieną.

Dvyniai

2019 metai bus gana nepastovūs. Šeimininkas kartais bus labai užsiėmęs, ir kartais pamirš net maisto įberti, o kartais skirs tiek dėmesio, kad nuo to darysis bloga. Didelė tikimybė, kad 2019 metais namuose atsiras naujas šeimos narys. Nereikėtų iš anksto gąsdintis – gali būti, kad jis bus visai normalus, o ne toks kaimietis kaip kaimynų Bobikas.

Vėžys

Metai bus puikūs. Ir visai ne todėl, kad šeimininkas pagaliau nuspręs pakeisti tą šlykštų sausą maistą kitu (galiausiai pavyks prie jo priprasti), bet todėl, kad šeimininkas pamirš tave paskiepyti. Apsidžiaugei? O mes tik pajuokavom. Iš tiesų šeimininkas ras tikrai daug laiko tave pamurkinti ir pažaidinti, taigi, kas gali būti geriau?

Liūtas

2019 metai bus palankūs siekiantiems titulų parodose. Kailis atrodys kaip niekad puikiai, ir tam neprireiks nei ilgų maudynių, nei peštynių (atsiprašome – šukavimo). Konkurentams įvarysi tikrą siaubą, tačiau pasistenk per daug nesipūsti – tiesiog susišluok tau priklausančius prizus. Ir be jokių pavydo scenų, katytės.

Mergelė

2019 metais į tavo namus pasibels meilė. Taip, taip, visai nesvarbu, kad šeimininkas tave iškastravo jau prieš dvejus metus. Pagaliau rasi širdžiai artimą sielą, ir kol kas tebūna paslaptis, kokiu pavidalu ta meilė pasirodys – tai gali būti ir šuo, ir katė, ir papūga. Neišsigąsk – juk meilei nėra jokių ribų.

Svarstyklės

2019 metais Svarstyklėms nebereikės sukti galvos, kaip iš šeimininko išvilioti skanesnį kąsnelį. Ne, ne, šeimininkas netaps dosnesnis. Tiesiog jis skrajos padebesiais (gal jį aplankys meilė? Žmonėms taip būna), todėl taps žioplesnis, ir po namus primėtys visai neblogų dalykų. Patarimas tau: nevalgyk per daug šašlykų, nes 2020 metais gali laukti labai liūdna dieta.

Skorpionas

Metai bus neblogi. Tavęs laukia ne tik nauji išbandymai (gali būti, kad į namus atsibels dar vienas kailiniuotis), tačiau šeimininkas bus kaip niekad dosnus. Už spintos padaugės barškančių pliušinių pelių, o šaldytuvas atsidarinės kur kas dažniau nei įprastai, tad tavęs laukia tikrai sotūs metai.

Šaulys

2019-ieji metai po Šaulio ženklu gimusioms katėms bus tikrai puikūs. Laukia daug naujų skanėstų, naujų žaislų ir kitokio gėrio. Pagaliau šeimininkas nuspręs išmesti tą virve apsuktą malką ir nupirks tau naują draskyklę. Tiksliau, vieną tau, vieną – sau (sau, kaip visada, nusipirks geresnę – išskleidžiamą, ir dar odinę…)

Ožiaragis

2018 metai po Ožiaragio ženklu gimusioms katėms buvo nelengvi, tačiau galima pasidžiaugti, kad 2019-ieji atneš kur kas daugiau džiugių akimirkų (ir visai nesvarbu, kad metai bus Kiaulės). Laukia nauji nuotykiai – net ir tada, jei sakai, kad nenori niekur eiti iš namų, ateinančiais metais rasi veiklą, kuri tau tikrai patiks. Taip taip, už namų ribų – kad ir kaip sunku tuo patikėti.

Vandenis

Gera žinia ta, kad 2019 metais maudytis nereikės. Na, bet būtų sąžininga pranešti ir blogąją žinią – šeimininkas norės įvesti naują tvarką namuose. Gali būti, kad tavo kraiko dėžutę padės į naują vietą, arba (dar blogiau) į namus atsineš naują dvikojį. Iš pradžių bus sunku, bet vėliau pastebėsi, kad vietų, kuriose galima šiltai pamiegoti, atsirado daugiau. Laikykis, viskas – tik į naudą.

Žuvys

2019 metai Žuvims bus labai permainingi. Vieną dieną atrodys, kad viskas atsibodo, ir norisi į viską spjovus miegoti 23 h ir 50 min per parą, kitą dieną norėsis apšlapinti visus namų kampus, o dar kitą – tiesiog mėgautis saulėta diena ir daryti šeimininkui masažą. Laimei, metų pabaigoje tavo psichologinė būklė taps stabilesnė, ir vėl norėsi mėgautis mažais paprastais dalykais.

Norite, kad jūsų katei metai būtų geresni?

Prekės katėms

 

2019 metų horoskopas šunims