10 žaidimų jūsų katei

1. Paprasti žaislai

Nebūtina pirkti brangius žaislus, kad katei padarytumėte įspūdį. Turbūt ne kartą teko pastebėti, kad katė mieliau renkasi dėžę nei savo brangų guolį, tad ir tada, jei norite pažaisti su kate (patikėkit, katė tai tikrai nori…), žaislai gali būti visiškai paprasti. Prie virvelės pririškite vyno kamštį arba suglamžyt popierių – katė tuoj pat atskubės sumedžioti šį „grobį“.

kates zaislas

2. Muilo burbulai

Toks žaidimas patinka ne visoms katėms, tačiau kai kurios jį tiesiog dievina. Taigi, pats metas tai išbandyti!

3. Kabantys žaislai po kėde

Jei norite, kad katė turėtų kuo užsiimi ir tad, kai jūsų nebus namuose, prikabinkite žaislų po kėde – kate tikrai patiks!

4. Siūlų burbulas

Kai kurios katės mėgsta atnešti numestus daiktus, todėl verta tai išbandyti. Iš siūlų padarytas kamuoliukas tikrai gali tapti vienu mėgstamiausių žaislų.

5.Grobis kartoniniame namelyje

Žaisti bus dar smagiau, jei grobio katė galės tykoti. Taigi, kartoninėje dėžėje iškirpkite plyšius, į kuriuos galėsite įdėti virvelę ir ją judinti.

6. Paslėpta pelė

Dauguma kačių mėgsta čežančius daiktus, o tuomet, jei po jais bus pasislėpusi pelė, bus tik dar smagiau. Patieskite čežančio popieriaus, o po juo viliokite katę žaislu ant virvelės. Medžioti katei bus tikrai smagu!

7. Gyvatė

Šiam reikalui paaukokite vaikiškas pėdkelnes – nukirpkite jų vieną dalį, prikimškite popieriaus ar pliušo, ir suriškite pėdkelnes taip, kad jos primintų gyvatę (tiks ir kojinės, tik jų reikės daugiau). Katei šis žaislas patiks dar labiau, jei į vidų įdėsite katžolės.

8. Tuneliai

Iš kartoninių vamzdelių pagaminsite tikrai puikų žaislą! Tam puikiai tiks nuo popierinių rankšluosčių likę ritinėliai, kuriuos galėsite suklijuoti vieną ant kito, o į vidų įdėti skanėstų ar žaislų, kuriuos katė galės išsitraukti.

9. Byrantys skanėstai

Jums reikės tuščiavidurio kamuoliuko, kuriame galėsite iškirpti skylutes ir įdėti skanėstų. Riedėdamas kamuoliukas apdovanos katę skaniais kąsneliais. Koks netikėtumas!

10. Paslaptingoj dėžė

Jums reikės ne per aukštos dėžės, kurioje galėsite iškirpti „dureles“, ir į vidų įdėti skanėstų. Katės iš prigimties yra smalsios, todėl jos tikrai norės patyrinėti, kas yra viduje.